دانلود کتاب صوتی _ هتل بازنشستگان _ حسين يعقوبي

 

هتل بازنشستگان
نویسنده : حسين يعقوبي

در نمایش هتل بازنشستگان تعدادی مسافر از انگلیس با هدفهای گوناگونی قصد سفر به هند را دارند و همه ی آنها در جستجوی اینترنتی خود هتلی به نام مری گلد را پیدا می کنند که در تبلیغات خود به عنوان هتلی برای بازنشستگان مطرح می شود که ارزان است و…

“اولین” زن میانسالی که به تازگی بیوه شده باید خانه خودش را بفروشد تا بدهی شوهرش را بپردازد. بعد از پرداخت بدهی با پول کمی که برایش باقی مانده است دیگر قادر نیست که در انگلیس خانه ای بخرد. یک قاضی دادگاه به نام “گراهام ” ناگهان به دلیلی نامعلوم تصمیم به بازنشستگی و بازگشت به هند می گیرد. جین و داگلاس زن و شوهر سالمندی هستند که بیشترین پس انداز خود را در تجارت اینترنتی دخترشان از دست داده اند و در جستجوی خانه ای با قیمت مناسب هستند.
مورییل که نسبت به هندیها و کلا رنگین پوستان بدبین است نیاز به عمل جراحی داد که در هند با قیمت ارزان و سریع می تواند انجام دهد . “مچ”که به تازگی از شوهر سومش جدا شده به همراه برادرش”نورمن” که همه عمر آرزو داشته با دختری پولدار ازدواج کنه، تصمیم دارند بخت خود را برای یک ازدواج پر منفعت در هند آزمایش کنند. همه این افراد در جستجوی اینترنتی خودشان هتلی را پیدا می کنند که ظاهری شیک دارد و بسیار ارزان است. هتلی به نام “مری گلد” که در تبلیغ از آن به عنوان هتل بازنشستگان یاد شده است. داشتن یک مقصد مشترک در سفر برای این افراد باعث آشنایی آنها با یکدیگر می شود اما پس از رسیدن به هتل متوجه می شوند که هتلی که در تبلیغ دیده اند با آنچه مقابلشان است، بی شباهت است و آنها نسخه ای از بنای هتل پس از انجام تعمیرات فراوان را دیده اند و به نوعی فریب خورده اند. بعضی از آنها تصمیم به ترک هتل می گیرند اما قیمت ارزان و بودجه مالی ضعیف آنها باعث می شود که همگی در هتل بمانند و ..

دانلود فایل صوتی کتاب هتل بازنشستگان بخش یکم

دانلود فایل صوتی کتاب هتل بازنشستگان بخش دوم

avaye-buf-telegram

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s